BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNASYON BİRİMİ

İNTERNET SAYFAMIZA

HOŞGELDİNİZ

Sayın Bilim İnsanı,

Öncelikle Otomasyon sistemimizi kullanmak için sadece @bandirma.edu.tr e-posta hesabınızın olması yeterlidir. Üniversitemiz Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığından e-posta adresi aldıktan sonra,  mutlaka e-posta hesabınıza girip, geçici şifrenizi daimi şifreye dönüştürmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yapmadığınız takdirde otomasyona kayıt için giriş yapılamamaktadır. Bu program en iyi şekilde Firefoxs ve Chrome Tarayıcılarında çalışmaktadır.

Sayfamızın üst kısmında bulunan "Otomasyona Giriş" butonunu tıklandığınızda, proje yöneticisi iseniz, "Yürütücü" girişini seçip, kullanıcı adına  @bandirma.edu.tr uzantılı e-postanız ve şifrenizle otomasyonumuza giriş yapmış olacaksınız.Otomasyona ilk defa giriş yapmış iseniz, önce bilgilerim kısmından kişisel bilgilerinizi, daha sonra özgeçmiş formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra otomasyon sayfamızın sol tarafında yer alan  YÜRÜTÜCÜ başlığı altında bulunan sekmeler vasıtasıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yeni bir projeye başvurusu yapacağınız zaman, YENİ PROJE BAŞVURUSU, " Yardım, kısmında tüm süreç video ile anlatılmıştır."

2016/001 Numaralı "BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Öğretim elemanlarının Bilimsel Niteliklerinin Geliştirilmesi Projesi-2" kapsamında yapılacak başvurular için, YENİ PROJE BAŞVURUSU,

Yönetmekte olduğunuz bir projeden malzeme istemi yapmak istiyor iseniz, PROJELERİM,

Projenizle ilgili olarak yapacağınız diğer ek taleplerinizi (ek ödenek, ek süre, kalemler arası aktarım, avans isteği, avans mahsubu vs) Projelerimden, Devam Eden Projeler grubundan, istekte bulunacağınız projeyi seçerek  "Diğer Ek Talepler" sekmesinde, "Yeni Ek Talep"i seçerek işlem yapabilirsiniz.

Yürütmekte olduğunuz tüm projelerinizi görmek istiyor iseniz PROJELERİM,

Kişisel bilgilerinizde oluşan bir değişikliği güncellemek için BİLGİLERİM,

Yürümekte olan bir projenizin ara ve sonuç raporunu, PROJELERİM  seçilerek, "Raporlar" sekmesinden, "Düzenle" seçilerek işlem yapabilirsiniz.

Ara rapor hariç, yapmış olduğunuz tüm işlemlerin çıktılarının imzalı olarak, Rektörlük Genel Evrak Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. İşleminize ait başvuru çıktılarınız Birimimize ulaşmadığı takdirde işleme alınmayacaktır.

Yapılan işlemlerin sonuçlarına ilişkin bildirimler, e-posta adreslerinize mesaj olarak gönderilecektir.

Sistemle ilgili sorunlar için bap@talentyazilim.com e-posta adresine, diğer konularda, telefon görüşmesi yerine, aşağıda bulunan DİLEK ve ÖNERİ ekranından taleplerinizi BAP Koordinasyon Birimine iletebilirsiniz. Tatil günleri hariç en geç 24 saat içinde isteğiniz cevaplanacaktır. 

BAP KOORDİNATÖRLÜĞÜ

                                                                                    

DİLEK,ÖNERİ ve ŞİKAYETLERİNİZ

 

  • __short_title__ __title__
  • __title__
  • __title__
  • __count__